باببهائیت

مستند ” کووید – 1844 “؛ واقعیت تشکیلات سیاسی بهاییت

قسمت سوم

قسمت دوم

 
 

قسمت اول

برنامه ی مستند “کووید-1844” با بررسی واقعیت های تشکیلات سیاسی بهاییت و به منظور آگاهی بخشی در عموم مردم از برنامه های تبلیغاتی و هدف دار بهاییت در برقراری ارتباط با افراد مختلف و نفوذ در جامعه در چهار قسمت منتشر می شود. 

به گزارش گروه رسانه ی مسیر، این مستند چهار قسمتی به صورت هفتگی پخش خواهد شد و قسمت اول آن تحت عنوان ” کووید-1844، ویروسی برای تمام نسل ها “ در هفته جاری و از طریق وب سایت مسیر به نشانی maseir.ir و صفحات آن در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. 

بر پایه این گزارش دلیل انتخاب نام ” کووید- 1844″ برای این مستند آن است که شروع فعالیت جریان انحرافی بابیت در سال 1844 میلادی بوده که این جریان انحرافی سرآغاز شکل گیری فرقه ی سیاسی بهاییت شد و این مستند سعی دارد با نگاه دقیق علمی، تاریخی و فرهنگی، شباهت ها و البته تفاوت های کووید-1844 را با پاندمی خطرناک و مرموز کووید- 19، به تصویر بکشد. 

قسمت دوم این مستند، با عنوان ” نقص سيستم ايمني ابزاري برای انتشار كوويد- 1844 “ ، قسمت سوم “عوامل انتشار كوويد- :١٨٤٤ مبلغان و موسسات بهایي” و آخرین قسمت آن ” قالب هاي انتشار كوويد- ١٨٤٤توسط ناقلين” ‌است که طی هفته های آتی به معرض نمایش در می آید.

‫2 دیدگاه ها

  1. ممنون از برنامه خوبی که تهیه کردید. نکات دقیق و مهمی را مطرح نمودید که دانستنش برای همگان لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا